Jokaisen mielipiteille/ideoille avoin keskustelupalsta, maatalouden eri aiheista. Tule mukaan keskustelemaan. Jollet ole vielä rekisteröitynyt, paina rekisteröidy-tekstiä alapuolella.
Nyt nekin taas alko, nyt tämmönen pieni kysymys, että kumman uskot olevan Ferrarin ykköskuskin? Eli Räikkönen vai Massa. Itse uskon että Räikkönen, vaikka Ferrari sanoo kuskien olevan tasavertaisessa asemassa ainakin kauden alussa.
Hienostihan se meni... Kovalaisen suoritus oli taas ala-arvoinen. Nooh.. Vielä sillä on aikaa opetella Hamiltonin suoritus oli kyllä yllätys. Kolmas ekassa GP:ssä. Hienosti ihan.
Jakezu kirjoitti:Kovalaisen suoritus oli taas ala-arvoinen. Nooh.. Vielä sillä on aikaa opetella
No en sanoisi Kovalaisen suoritusta sentää ala-arvoiseksi. Hyvänen aika sentä, jätkä on kymmenes, ekassa GP:ssä
Olihan sillä vähän noita sössimisiä paikoitellen, mut auto oli ehjänä maalissa ja ihan kohtuullisella sijoituksella mun mielestä.
Mut kuten sanottu, Kovalaisen ura on viel alussa ja kausia edessä paljon.
Varmaan latistaa tuota kovalaisen suoritusta tuo Hamiltonin kolmossija. Ehkä ala-arvoinen suoritus oli liioittelua Mutta sitä vaan odotti parempaa.. Viime vuoden mestariauto kuitenkin. Eiköhän se paranna.
Jakezu kirjoitti:Varmaan latistaa tuota kovalaisen suoritusta tuo Hamiltonin kolmossija. Ehkä ala-arvoinen suoritus oli liioittelua Mutta sitä vaan odotti parempaa.. Viime vuoden mestariauto kuitenkin. Eiköhän se paranna.
Nii, et jos Hamilton olis ollu 11., nii Kovalaisen suoritus olis ollu ihan hyvä