Jokaisen mielipiteille/ideoille avoin keskustelupalsta, maatalouden eri aiheista. Tule mukaan keskustelemaan. Jollet ole vielä rekisteröitynyt, paina rekisteröidy-tekstiä alapuolella.
mitä mahtaa maksaa vm-93 case maxxum 5150 jälkiasennus ilmastointi tuttu on ostamassa tälläistä mutta kaupat on vielä kesken juuri tuon puuttuvan ilmastoinnin takia
Omassa 5150 kanssa KHP:n jälkiasennus ilmastointi. Asennustyö tosi siististi toteutettu ja kylmää tulee varmasti tarpeeksi. Tuo kummasti lisää käyttöarvoa vanhenpaankin koneeseen.
Valmettimies kirjoitti:Kyllä ainaki se katolle laitettava boxi pitäs toimia kaiskis jossa on kattoluukku, siis kattoluukku heitetään veks ja lyörään toi boxi tilalle.
Ei semmosta kannata laittaa... KHP:ltä saa alkuperäiselle paikalle sopivan ilmastoinnin. Meillä on 6550:s se ja hyvin on pelannu.